Новини сайту

Зберігання файлів

 
Фото Олександр @
Зберігання файлів
Автор Олександр @ - 20 вересня 2013, п'ятниця, 10:16
 
 Для зберігання файлів великих розмірів потрібно скористатися файловим сховищем (репозиторієм) доступ до якого можна отримати у адміністратора сайту, або скористатися безкоштовними сервісами типу Google DriveDropboxSugarSync,  SkyDrive та інші і публікувати посилання на них. Yandex.disk


(відео матеріали для роботи з moodle)

Огляд безкоштовних  сховищ даних:

1. Яндекс.Диск –  10Гб

Облачное хранилище - Яндекс.Диск

 Яндекс. Диск  – безкоштовне сховище ваших файлів з виділеним під них місцем розміром 10 ГБ. Для отримання заповітних 10 Гб пам'яті на диску потрібно завантажити програму-клієнт на комп'ютер.

 

2. Dropbox  - 2Гб

Облачное хранилище - dropbox

Dropbox  – дозволяє користувачам зберігати свої дані на серверах в хмарі. При розміщенні файлів в папку Dropbox на комп'ютері вдома, вони синхронізуються через Інтернет і з'являються на іншому комп'ютері, де встановлена програма Dropbox в папці з аналогічною назвою. Цими файлами можна обмінюватися з іншими користувачами через інтернет.

3. Google Диск

Завантажуйте фотографії, відео, документи та інші важливі файли на Google Диск. 15 ГБ дискового простору - безкоштовно!

 

4. skydrive - 7 ГБ

  Папки SkyDrive у поданні плиток

Доступ до фотографій і файлів із будь-якого пристрою

Зберігайте свої файли та фотографії в безкоштовному сховищі завбільшки 7 ГБ, яке надає вам SkyDrive, синхронізуйте їх між усіма своїми комп’ютерами та редагуйте документи Office разом з іншими користувачами. Ви зможете отримувати доступ до останніх версій своїх файлів із будь-якого комп’ютера без жодних кабелів чи флеш-пам’яті USB.

Обмінюйтеся фотографіями та файлами, надсилаючи їх у повідомленні електронної пошти, у вигляді короткого посилання в текстовому повідомленні або публікації в соціальній мережі, на своєму веб-сайті або у блозі просто зі SkyDrive. Крім того, програма SkyDrive для робочого стола створює папку на комп’ютері з Windows або Mac, вміст якої синхронізується з папкою у хмарі та забезпечує віддалений доступ до файлів, збережених на вашому комп’ютері.

SkyDrive в Інтернеті

Ваші файли більше не обмежені у просторі! Ви можете отримувати доступ до своїх фотографій і файлів, зберігати їх і обмінюватися ними в Інтернеті з комп’ютера , планшета або будь-якого іншого пристрою зі SkyDrive. Створюйте, передавайте та отримуйте доступ до файлів усього кількома рухами.

Усе важливе прямо під рукою:

 • Ви можете налаштувати відображення вашого вмісту SkyDrive в Інтернеті.

  Переглядайте файли у списку з відомостями або у вигляді плиток з ескізами, як показано нижче. Змінюйте подання одним рухом у верхньому правому куті вікна SkyDrive.com.

  SkyDrive.com у поданні плитокПодання плиток у SkyDrive.
 • Обмін фотографіями та файлами на сайті SkyDrive.com.

  Виберіть папку, натисніть Надати спільний доступ на панелі переходів у верхній частині екрана та виконайте інструкції, щоб надіслати фотографію або файл у вигляді посилання в повідомленні електронної пошти, опублікувати фотографії або файли на Facebook або інших сайтах, створити посилання, за допомогою якого інші зможуть отримати доступ до ваших файлів, або зробити їх загальнодоступними.

  Панель надання спільного доступу у SkyDriveНатисніть Надати спільний доступ на панелі переходів у верхній частині екрана або в області відомостей.

 • Налаштуйте свої параметри конфіденційності SkyDrive, щоб надавати доступ тільки певним людям до певних файлів.

  Виберіть папку й натисніть Надати спільний доступ на панелі переходів у верхній частині екрана, щоб установити параметри спільного доступу. Доступ до ваших файлів у SkyDrive неможливий без вашого дозволу.

 

SkyDrive на комп’ютері

Після завантаження програми робочого стола SkyDrive на комп’ютер під керуванням Windows або Mac на робочому столі автоматично створюється папка SkyDrive . Усі файли або фотографії, які ви додасте в цю папку, автоматично синхронізуватимуться між усіма комп’ютерами, на яких встановлено SkyDrive. Крім того, доступ до файлів можна й надалі отримувати з телефону. Також ви зможете завантажувати файли з цього комп’ютера, навіть якщо їх не додано уSkyDrive.

Перейдіть на сторінку програм SkyDrive, виберіть і завантажте програму робочого стола для Windows або Mac.

Розпочати просто.

 • Перетягніть файли в папку SkyDrive, щоб автоматично передати їх у свій обліковий запис у хмарі. Про завершення передавання файлів сповістить зелена позначка. Щоразу під час збереження оновленої версії файлу SkyDriveавтоматично синхронізуватиме вашу папку.


  Синхронізовані файли у програмі робочого стола SkyDrive
 • За допомогою програми робочого стола ви можете синхронізувати окремі папки або навіть увесь вміст SkyDrive із комп’ютером. Щоб змінити папки для синхронізації, натисніть правою кнопкою миші піктограму робочого столаSkyDrive (піктограма робочого стола SkyDrive) в області сповіщень у крайньому правому куті панелі завдань. (Можливо, спочатку потрібно буде вибрати команду Відобразити приховані піктограми, щоб цю піктограму було видно.) Виберіть Параметри й відкрийте вкладку Вибір папок.

  Виберіть, щоб переглянути відео про синхронізацію файлів зі SkyDrive
  Якщо ваш комп’ютер із Windows підключено до Інтернету, ви можете отримувати віддалений доступ до файлів з іншого ПК з Windows, навіть якщо їх не збережено у вашому обліковому записі SkyDrive. Щоб увімкнути віддалений доступ, натисніть правою кнопкою миші піктограму робочого стола SkyDrive (піктограма робочого стола SkyDrive) в області сповіщень у крайньому правому куті панелі завдань. (Можливо, спочатку потрібно буде вибрати команду Відобразити приховані піктограми, щоб цю піктограму було видно.) Виберіть Параметри й встановіть прапорець ВикористовуватиSkyDrive для отримання віддаленого доступу до моїх файлів на цьому ПК

 • Установіть другий прапорець, щоб увімкнути віддалений доступ

Звісно, ви можете будь-коли отримати доступ до своїх файлів із будь-якого комп’ютера, увійшовши на сайт

Обмін файлами та фотографіями

За допомогою SkyDrive можна легко та безпечно обмінюватися файлами із друзями та співробітниками. Їм не доведеться встановлювати жодних спеціальних програм або реєструвати нові облікові записи. Вони зможуть отримати доступ до файлів через будь-який веб-браузер. Доступами керуєте ви самі, визначаючи їх рівень і вибираючи користувачів.

Обмін будь-якими файлами, навіть великими

Надсилайте фотографії та файли у вигляді посилання або повідомлення електронної пошти, не перевантажуючи поштову скриньку. Замість того, щоб надсилати фотографії порціями у вкладеннях електронної пошти через обмеження на їхній розмір, у SkyDrive можна надіслати посилання на цілі фотоальбоми або будь-які інші файли.

Ось як це зробити.

 1. Передайте файл у службу SkyDrive (до 2 ГБ із програми SkyDrive на комп’ютері або 300 МБ із сайту SkyDrive.com).

 2. Виберіть файли, які потрібно передати.
  Якщо ви користуєтеся телефоном або планшетом, виберіть пункт Надіслати посилання.
  Якщо ви працюєте на комп’ютері, виберіть пункт Надати спільний доступ, а потім вирішіть як:

  • електронною поштою;

  • за допомогою посилання (можна скопіювати та вставити його в миттєве повідомлення або розмістити на веб-сайті);

  • у FacebookGmailTwitterLinkedIn та інших службах ви можете обмінюватися файлами зіSkyDrive з будь-ким і в будь-якій мережі, підключеній до облікового запису SkyDrive.

Публікація файлів на веб-сайті, у блозі, у Facebook або Twitter

Вбудовуйте файли безпосередньо у свій веб-сайт або блоґ. Виберіть будь-який доданий файл і натисніть Вбудувати на панелі переходів, щоб створити код HTML, який можна вставити просто у свій блоґ.

Ось як це зробити.

 1. Виберіть файл, який потрібно вбудувати.

 2. На панелі переходів у верхній частині екрана натисніть Вбудувати.

 3. Скопіюйте й вставте код у код вашого веб-сайту чи блоґу.

Приклад вбудованого коду SkyDrive

 

У SkyDrive також є функція надання спільного доступу для Facebook і Twitter, тож ви можете вбудовувати документи Excel і PowerPoint просто у свій веб-сайт.

Програми Office у SkyDrive

За допомогою SkyDrive можна отримувати доступ до документів із будь-якого комп’ютера під керуванням Windows, MacOS, а також планшета iPad або телефону. Ви можете надати спільний доступ до документів іншим користувачам, щоб працювати над ними разом на будь-якому комп’ютері. Ці користувачі зможуть переглядати та редагувати документи за допомогою веб-браузера та безкоштовних програм Office Web Apps.

Спільна робота в Інтернеті

Таблиця Excel у SkyDrive

SkyDrive – це ідеальний інструмент для обміну файлами та спільної роботи. Щоб надати доступ до файлу, просто перейдіть на сайт SkyDrive.com. Ваші друзі можуть користуватися безкоштовними програмами Office Web Apps для перегляду та швидкого редагування документів, навіть якщо в них не встановлено пакет Office.

Програми Office Web Apps зберігають вихідне форматування документів, тому ваші друзі зможуть бачити документ таким, як ви його створили, і редагувати його, не змінюючи вигляду документа.

Доступ до документів звідусіль

Коли вам потрібно надрукувати в копіювальному центрі найновіший варіант свого резюме у форматі Microsoft Word або переглянути на телефоні нотатки у OneNoteSkyDrive надасть вам автоматичний доступ до ваших файлів із будь-якого пристрою. Просто встановіть SkyDrive на своєму комп’ютері та збережіть потрібні файли в папці SkyDrive.

Після завантаження SkyDriveпрацювати у OneNote можна ще ефективніше. Ви можете зберегти свій блокнот у папціSkyDrive і отримувати доступ до нього звідусіль. Переглядайте нотатки, списки покупок і впорядковуйте їх прямо на своєму телефоні.

Максимальне використання потенціалу Office

Якщо у вас і ваших друзів на комп’ютерах установлено пакет Microsoft Office, під час спільної роботи у хмарі ви можете користуватися всіма функціями WordExcelPowerPoint і OneNote.

Ось кілька порад.

 • Для звичайної роботи. Користуйтеся SkyDrive і безкоштовними програмами Office Web Apps (підтримка будь-яких браузерів, версій Office, обмежені можливості редагування).

 • Для кращої роботи. Користуйтеся SkyDrive і пакетом Office 2003/2007, 2008, 2010 або 2011 (Windows Internet Explorerабо Firefox для WindowsSafari або Firefox для Mac, підтримка всіх функцій редагування в Office; кілька користувачів можуть редагувати документи Word одночасно).

 • Для найкращої роботи. Користуйтеся SkyDrive і пакетом Office 2013 (Internet Explorer або Firefox для WindowsSafariабо Firefox для Mac, підтримка всіх функцій редагування Office 2013, зокрема редагування PDF-файлів і органічна інтеграція зі SkyDrive.

Зручний журнал версій документа

Під час редагування документа SkyDrive зберігає всі зміни в одному онлайновому розташуванні. Крім того, SkyDriveавтоматично зберігає до 25 попередніх версій усіх документів, тож вам не потрібно окремо зберігати їх копії. Якщо внесено непотрібні зміни, можна легко відновити документ або завантажити його попередню версію, просто натиснувшиЖурнал версій.

 

5. Minus.com – 10Гб

 

Облачное хранилище - minus

minus.com  - сервіс для швидкого обміну файлами різного типу, плюс  інтеграції з соціальними мережами.

6. Box.net – 5Гб

Облачное хранилище - box.net

Box.net  – сховище даних, призначене для обміну файлами і спільній роботі з ними.

7. SugarSync – 5Гб

Облачное хранилище - SugarSync

SugarSync  – сховище даних, дозволяє зберігати файли будь-якого типу. Для взаємодії з сервісом використовується зручна програма-клієнт, заточена під ОС Windows, Android, iPhone, Symbian. Кількість синхронізуються пристроїв не обмежена

8.  CX.com – 10Гб

Облачное хранилище - cx.com

CX.com  – це  сховище, поєднало в собі найкраще, що могли запропонувати Dropbox і SugarSync. На додаток до перерахованих функцій розглянутих вище сховищ CX.com з'явилася можливість передавати іншим людям файли великого розміру